technology.com.pl

Owijarki do palet

 
  

Przeznaczone do pakowania palet poprzez owinięcie rozciągliwą polietylenową folią (PE).

 

 

Zwrot kosztów inwestycji poniesionych na zakup owijających urządzeń:

 

  • Z uwagi na stale rosnące wymagania co do obniżania kosztów produkcji, oferujemy Państwu możliwość wykonania kalkulacji zwrotu kosztów inwestycji na owijające urządzenia, zgodnie z konkretnymi wymaganiami Państwa firmy. Kalkulacja jest oparta na podstawie praktycznych doświadczeń i porównania pakowania owijającym urządzeniem wyposażonym w odpowiedni typ naciągowego urządzenia (elektroniczny panel sterujący, mechaniczny przedrozciąg folii 200%, regulowany mechaniczne przedrozciąg do 350%) z ręcznym pakowaniem.
  • Efektywność inwestycji poniesionych przy zakupie urządzeń pakujących jest wyższe w przypadku owijarek Ronda 3000 i Ronda 5000 z powodu wyposażenia w mechaniczny przedrozciąg folii. W przypadku tych urządzeń istnieje bardzo realny zwrot kosztów inwestycji w ciągu 1 roku, już przy pakowaniu 25 palet dziennie.
  • Owijarki RONDA jest inwestycją odpowiednią również dla firm, które pakują więcej niż 10 palet dziennie. Państwa produkty zapakowane na palecie mogą być zapakowane solidnie, estetycznie, odpornie na kurz przy osiągnięciu dużych oszczędności i z pozbyciem się uciążliwości pracy dla obsługi..

 

Materiał opakowaniowy:


  • Do pakowania palet dostarczamy solidną stretch folię w celu osiągnięcia trwałego i stabilnego opakowania przy minimalnych kosztach. palet dodáváme kvalitní stretch fólie k docílení pevného a stabilního obalu s minimálními náklady. Mianowicie mowa jest o firmowej folii LOGIC stretch, więcej o której mogą się Państwo dowiedzieć tutaj.
  • Wysokość oszczędności z LOGIC stretch waha się w granicach 10 do 50 % w stosunku do standardowych typów folii. Zawsze w zależności od typu urządzenia, rozmiaru palety i rodzaju towaru na palecie. Największe oszczędności materiału opakowaniowego, bo aż 50% można osiągnąć przy kombinacji owijarek z mechanicznym napięciem i pakowaniem niskomirkonowej folii.
  • Rozciągliwe folie są dostarczane do pakowania ręcznego, jak również do urządzeń z różnym stopnie rozciągliwości