technology.com.pl

Maszyny HUGO BECK pakujące w folie termokurczliwą

Maszyny HUGO BECK pakujące w folie termokurczliwą
   
Automaty pakujące w folie termokurczliwą przeznaczone do pakowania towarów o wydajności do 250 szt / min oraz do pakowania towarów długich.

 

 

 

 

 

PRZEZNACZENIE          

Na tych maszynach może być pakowany cały szereg produktów zaczynając od papierowych przez kosmetyki aż  np. długie drewniane przedmioty.

 

TYP  OPAKOWAŃ

Maszyny HUGO BECK umożliwiają pakowanie towarów w takie zróżnicowane typy folii jak PE,PP,CPP,.niektóre z tych folii można łączyć ze sobą.

 

TYPY URZĄDZEŃ

1. automatyczne maszyny pakujące o wydajności aż do 15.000szt/godz
2. tunele obkurczające stworzone w celu osiągnięcia idealnego zapakowania produktu , produkowane w wielu modelach, odpowiadających wymaganiom co do wydajności i rozmiaru pakowanych przedmiotów.

 

AKCESORIA

Różne typy maszyn uzupełniających: podajniki, zasobniki, urządzenia etykietujące itp...

 

  • Firma HUGO BECK należy do czołówki firm specjalizujących się w produkcji wysokowydajnych maszyn pakujących.
  • Zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokowydajnych automatycznych maszyn pakujących z wydajnością do 15000szt/godz.
  • Sterowanie maszyn bazuje na serwo-napędzie i ma więcej niż 10 lat doświadczenia z aplikacjami tego systemu.
  • CNC lub SP system kontroli umożliwia posegregowanie wszelkich informacji i warunków dotyczących pakowanych towarów.
  • Dobrze wyszkolony personel firmy oraz nowocześnie wyposażona produkcja klasyfikują firmę HUGO BECK w światowej czołówce.
  • Maszyny mogą być wyposażone w akcesoria zapewniające polepszenie wyglądu zapakowanych produktów, usprawnienie pakowania (automatyzacja, odzowanie...) oraz podłączeniem modemowym w celu diagnozowania maszyn bezpośrednio przez producenta.
  • Wszystkie maszyny pakują systemem otaczania folią wokół pakowanego towaru z półrękawów lub folii w taśmie. Podłużny zgrzew jest przeprowadzony kontynuacyjnie (ciągle) przy czym nadwyzka foli jest odprowadzana do zasobnika. Poprzeczny zgrzew jest tworzony przez poprzeczne szczęki zgrzewające.